Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Ote New Energy Technology ( Shandong ) Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

dobra jakość Przemysłowa pompa ciepła ze źródłem powietrza na sprzedaż
dobra jakość Przemysłowa pompa ciepła ze źródłem powietrza na sprzedaż
Dziękujemy za życzliwą gościnność. Twoja firma jest bardzo profesjonalna, w niedalekiej przyszłości będziemy mieli dobrą współpracę.

—— Elane

Proszę opracować bardziej przyjemną pompę ciepła z komercyjnym źródłem powietrza i lepszych cenach, abyśmy mogli sprzedawać maszyny większej liczbie klientów i zdobywać większe rynki. Dzięki Ci.

—— Sammel

Dzięki bardzo dobrej komunikacji wszystkie problemy rozwiązane, zadowolony z mojego zakupu

—— Alexandra

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Projekt ma całkowitą inwestycję 1,36 mld juanów i jest inwestowany i budowany przez Hebei Jinghe Titanium Silicon Carbon Materials Co., Ltd. Projekt obejmuje powierzchnię 500 mu. Skala budowy to 300 000 szybkich pociągów ze zjeżdżalnią i 300 000 szybkich klocków hamulcowych. Film, deskorolka pantografu szybkobieżnego tytanowo-krzemowego węgla została opracowana niezależnie przez Chiny. Projekt obejmuje budynek biurowy, centrum gastronomiczne, warsztat i warsztat, z których wszystkie wykorzystują energooszczędną i przyjazną dla środowiska ultra-niskotemperaturową powietrzną pompę ciepła do ogrzewania i chłodzenia. Na koniec używane są klimakonwektory i wentylatory przepływowe. Rozpoczęcie budowy w 2015 roku.

  Jest to projekt zbudowany przez State Grid w celu poprawy środowiska biurowego w różnych miastach i wsiach. Znajduje się w starożytnym mieście Pingdu, o powierzchni budowy 1000 metrów kwadratowych. Ze względu na niewystarczające lokalne zasoby wody wykorzystano pompę ciepła ze źródła pochodzenia firmy. Zaczęło działać w 2014 r., A koniec wewnętrzny wykorzystuje klimakonwektory, które działają dobrze.

  Projekt znajduje się w dzielnicy Xianhe w Dongying City. Jest to wysokiej klasy ekologiczny hotel parkowy z cateringiem, rozrywką i zakwaterowaniem, o powierzchni zabudowy 5000 metrów kwadratowych. Przyjmuje wysokotemperaturowe jednostki pompy ciepła źródła wody morskiej dwóch przyjaciół, aby kontrolować ogrzewanie i chłodzenie hotelu. Przestrzeń o dużej skali wykorzystuje regulację częstotliwości wentylatora przepływowego, aby spełnić wymagania hotelu i obniżyć koszty eksploatacji. Od czasu operacji w 2014 r. Efekt był dobry i użytkownik jest zadowolony.

  Lokalizacja geograficzna:
  Znajduje się w południowej części Równiny Północnych Chin, Xingtai County znajduje się na wschodnim pogórzu Taihang, utworzonym przez rzeki, osady aluwialne powodziowe i osady jeziorne. Teren jest wysoki na zachodzie i niski na wschodzie i spada z południowego zachodu na północny wschód. Zachód jest równiną aluwialną Gór Taihang, a ziemia jest piaszczysta. Zasoby wód podziemnych w okręgu Renxian to głównie płytka woda słodka.
  Metoda ogrzewania:
  Renxian No. 3 Gimnazjum wykorzystuje ogrzewanie podłogowe + grzejnik + klimatyzację
  Renxian Yucun Middle School wykorzystuje ogrzewanie grzejnikowe
  Przegląd projektu:
  Gimnazjum nr 3 Renxian zajmuje powierzchnię 43 000 metrów kwadratowych i powierzchnię budowlaną 13 500 metrów kwadratowych. Budynek dydaktyczny przeznaczony jest do ogrzewania podłogowego, biuro to klimakonwektor, a mieszkania laboratoryjne i studenckie ogrzewają grzejniki. Temperatura w pomieszczeniu osiągnęła 20 stopni.
  Gimnazjum Renxian Yucun ma powierzchnię konstrukcyjną 7 000 metrów kwadratowych, z których wszystkie są staromodnymi budynkami i ogrzewane żeliwnymi grzejnikami!
  Korzyść :
  Renxian Nr 3 Gimnazjum przyjmuje jedną z naszych pomp ciepła z pompą śrubową o normalnej temperaturze wody, a Renxian Yucun Middle School przyjmuje jedną pompę ciepła ze średnią i wysoką temperaturą ze źródła śrubowego naszej firmy. Ponieważ nasza firma stosuje inteligentne zdalne sterowanie, aktywna usługa, tryb oszczędzania energii jest włączony. Nie ma potrzeby zatrudniania pracowników w pełnym wymiarze godzin, aby zaoszczędzić koszty zarządzania ludźmi, ale także znaleźć problemy w odpowiednim czasie, rozwiązać problemy w odpowiednim czasie, wyeliminować ukryte zagrożenia w zarodku, zmniejszyć koszty obsługi posprzedażnej i osiągnąć najbardziej idealny ekonomiczny obsługa klientów.

  Przyjęto pompę ciepła źródła wody naszej firmy. Lokalna temperatura wód gruntowych jest niższa w temperaturze 8 ° C, a temperatura zimowa jest bardzo niska w temperaturze -28 ° C. Zgodnie z tymi kompleksowymi czynnikami nasza firma jest ukierunkowana. Specjalny sprzęt został dostosowany do lokalnych efektów grzewczych i zostanie uruchomiony w 2013 r. Sala zimowa może osiągnąć temperaturę 25 ° C - -28 ° C, a koszt eksploatacji jest o 50% niższy niż pierwotny koszt spalania węgla.

  Z powierzchnią konstrukcyjną 20 000 metrów kwadratowych i wystarczającym lokalnym źródłem wód gruntowych wybrano pompę ciepła źródła wody naszej firmy. Rozpoczął działalność w 2012 r. Lokalny cykl zimowego ogrzewania wynosi 150 dni. Rzeczywisty koszt operacyjny wynosi 13 juanów / metr kwadratowy, czyli 18 juanów / metr kwadratowy niż lokalne przedsiębiorstwo ciepłownicze. Zaoszczędź także 5 juanów / metr kwadratowy.

  Jeden z kluczowych projektów prowincji Hebei opracowany przez Wuyuan County Hongwei Real Estate Development Co., Ltd., wymieniony jako projekt nr 1 przez rząd hrabstwa, położony w południowo-wschodniej części hrabstwa Wuyuan, na wschód od skrzyżowania autostrady krajowej 108 i 207. Trzymając się wejścia i wyjścia z drogi ekspresowej, powstała pierwsza sceneria zewnętrznej tratwy do Wuyuan. Całkowita powierzchnia projektu wynosi 4,2 miliona metrów kwadratowych. W pierwszej fazie przyjęto 7 zestawów wodnych pomp ciepła Youjii. Koniec korzysta z ogrzewania podłogowego, a powierzchnia grzewcza wynosi 120 000 metrów kwadratowych. Działa od 2015 roku.

 • OEM / ODM
  Pozycjonowanie marki: czysty integrator ogrzewania

  Enterprise Vision: Budowa najbardziej konkurencyjnej bazy produkcyjnej węgla na elektryczność na północy

  Misja korporacyjna: dla błękitnego nieba

  Strategia biznesowa: sprzedaż produktów, integracja systemów, operacje inwestycyjne

  Koncepcja jakości: sumienie tworzy każdy produkt

  Koncepcja serwisu: wszystko dla klienta

  Wartości korporacyjne: miłość, prawość, odpowiedzialność, poezja, marzenia, dystans

  Zwycięzca przetargu „węgiel na elektryczność” w Pekinie

  Taiyuan „krótkowzroczny węgiel do elektryczności”

  Przedsiębiorstwa „węgiel do energii elektrycznej” Xi'an

  Linyi „węgiel do elektryczności” skrócona lista przedsiębiorstw

  Przedsiębiorstwa Jincheng „węgiel do energii elektrycznej”

  Zwycięzca licytacji „China to Petroleum Corporation” China National Petroleum Corporation

 • R & D
  Opierając się na zasadzie „wysokiej jakości, doskonałej technologii i doskonałej obsługi”, firma Youjia nie tylko zwraca uwagę na technologię, ale także podnosi poziom technologiczny dzięki zaawansowanemu sprzętowi i oprzyrządowaniu, i zawsze utrzymuje zalety produkcyjne.

  Pracownicy centrum badawczo-rozwojowego firmy są absolwentami krajowych kluczowych uniwersytetów chłodnictwa i klimatyzacji oraz mają bogate doświadczenie w przedsiębiorstwach chłodniczych i klimatyzacyjnych. Główny inżynier ds. Badań i rozwoju ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej i pracuje nad badaniami i rozwojem pomp ciepła, klimatyzatorów i produktów chłodniczych. Firma posiada laboratorium entalpii pompy ciepła o bardzo niskiej temperaturze -35 ° C, krajowe laboratorium testujące pompy ciepła, najwyższej klasy urządzenia produkcyjne i doskonałe urządzenia testujące, aby zapewnić, że każda jakość produktu w fabryce nie ma żadnych obaw.

  Linia produkcyjna

  Laboratorium entalpii pompy ciepła o bardzo niskiej temperaturze -35 ° C

  Krajowe laboratorium testujące pompy ciepła

  Centrum B + R

Szczegóły kontaktu
Ote New Energy Technology ( Shandong ) Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Lena

Faks: 86--19906391133

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)