Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMaszyna do suszenia osadów

40 ° C ~ 85 ° C Sprzęt do usuwania osadu, system osuszania osadu Low Noise ECO Friendly

dobra jakość Przemysłowa pompa ciepła ze źródłem powietrza na sprzedaż
dobra jakość Przemysłowa pompa ciepła ze źródłem powietrza na sprzedaż
Dziękujemy za życzliwą gościnność. Twoja firma jest bardzo profesjonalna, w niedalekiej przyszłości będziemy mieli dobrą współpracę.

—— Elane

Proszę opracować bardziej przyjemną pompę ciepła z komercyjnym źródłem powietrza i lepszych cenach, abyśmy mogli sprzedawać maszyny większej liczbie klientów i zdobywać większe rynki. Dzięki Ci.

—— Sammel

Dzięki bardzo dobrej komunikacji wszystkie problemy rozwiązane, zadowolony z mojego zakupu

—— Alexandra

Im Online Czat teraz

40 ° C ~ 85 ° C Sprzęt do usuwania osadu, system osuszania osadu Low Noise ECO Friendly

Chiny 40 ° C ~ 85 ° C Sprzęt do usuwania osadu, system osuszania osadu Low Noise ECO Friendly dostawca

Duży Obraz :  40 ° C ~ 85 ° C Sprzęt do usuwania osadu, system osuszania osadu Low Noise ECO Friendly

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YouJIA New energy
Orzecznictwo: CCC, ISO, CQC
Numer modelu: YouJIANew energii

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Wzmocnione pudełko kartonowe z drewnianą tacą
Czas dostawy: 1-2 tygodnie
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 10 zestawów / dzień
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Funkcja: Łatwe do zainstalowania Zalety technologii: Zalety technologii
Kontroli: Sterownik programowalny PLC Nazwa produktu: Maszyna do suszenia osadów
aplikacji: szlam kuchenny, osad domowy Charakterystyka: Wysoka wydajność
High Light:

sludge drying equipment

,

sludge dewatering machine

YouJIANew energy —— Linia montażowa suszenia osadów energii powietrza

Cechy linii suszenia osadów energii powietrza:

1. Łatwy w instalacji: łatwy w instalacji i demontażu, z mniejszą powierzchnią podłogi, może być instalowany wewnątrz i na zewnątrz;

2, wysoka wydajność i oszczędność energii: wystarczy zużyć niewielką ilość energii elektrycznej, możesz pochłonąć dużo ciepła w powietrzu, zużycie energii wynosi tylko 1/3 i 1/4 nagrzewnicy; w porównaniu ze sprzętem do suszenia węgla, ropy, gazu, Zaoszczędź około 75% kosztów operacyjnych. 1 stopień elektryczności wynosi 4 stopnie.

3, ochrona środowiska i wolne od zanieczyszczeń: bez żadnych substancji palnych i emisji, w pełni zgodne z normami higieny żywności, jest zrównoważony rozwój produktów przyjaznych dla środowiska.

4. Bezpieczne i niezawodne działanie: Cały system działa bez niebezpieczeństwa łatwopalnych, wybuchowych, zatruć i zwarć, które mogą występować w tradycyjnej suszarce (ogrzewanie paliwowe, gazowe lub elektryczne). Jest to całkowicie bezpieczny i niezawodny w pełni zamknięty system suszenia.

5. Długa żywotność i niskie koszty utrzymania: Został opracowany w oparciu o tradycyjną technologię klimatyzacji. Ma dojrzałą technologię, stabilne i niezawodne działanie, długą żywotność, bezpieczną i niezawodną pracę, automatyczną obsługę ręczną i inteligentne sterowanie.

6, wygodny i wygodny, wysoki stopień automatyzacji, inteligentny: automatyczny termostat sterujący, 24-godzinne ciągłe suszenie.

7. Szeroki zakres zastosowań, bez wpływu na klimat: Może być szeroko stosowany w operacjach ogrzewania i suszenia w przemyśle spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym, papierniczym, skórzanym, drzewnym, rolniczym i przemysłowym.

Po trzech latach ciężkiej pracy Youjia Xinneng i Uniwersytet Korei Południowej wspólnie opracowali najlepszą na świecie nową linię osuszania osadów energetycznych, która wkrótce zostanie z powodzeniem zlikwidowana, wnosząc wielki wkład w reformę węgla.

Linia suszenia osadu energetycznego Youjia Xinneng Air to nowy rodzaj wysokowydajnych, energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska urządzeń suszących. Jego zasada działania opiera się na zasadzie odwrotnego cyklu Carnota, wykorzystującego niewielką ilość energii elektrycznej, wykorzystującego sprężarkę do przepuszczania czynnika roboczego przez zawór rozprężny. Parownik odparowuje w stan gazowy i pochłania dużą ilość energii cieplnej w powietrzu. Gazowe medium robocze jest sprężane przez sprężarkę do wysokotemperaturowego, wysokociśnieniowego gazu, a następnie wchodzi do skraplacza w celu uwolnienia ciepła, a czynnik suszący jest podgrzewany, dzięki czemu ogrzewanie obiegowe można suszyć. Medium jest podgrzewane do 40 ° C ~ 85 ° C. W porównaniu z suszarką elektryczną, dwie trzecie energii elektrycznej jest oszczędzane.

Linia suszenia osadu energetycznego Youjia Xinneng Air jest wydajna i może być suszona, osuszana, osuszana i suszona. Operacja jest prosta, inteligentna i automatyczna, bez ręcznej ochrony podczas procesu suszenia, objętość przetwarzania jest duża, a zajmowane miejsce jest małe. Urządzenie wykorzystuje czyste źródło energii. Suszenie kosztuje tylko 40% osuszacza paliwa, 60% suszarki opalanej węglem i 30% elektrycznego urządzenia grzewczego, co oznacza ponad 60% większą efektywność energetyczną niż zwykły sprzęt do suszenia. Koszty inwestycji są szybko odzyskiwane. Automatyczny sterownik programowalny PLC jest przystosowany do regulacji procesu suszenia, a proces suszenia jest regulowany, aby spełnić wymagania suszenia osadu.

Zasada działania linii suszenia osadów energii powietrza:

Zalety technologii linii suszenia osadów energii powietrza:

1. Używany jest osuszacz szlamu z pompą ciepła energii powietrza. Tylko panel sterowania PCL może regulować czas, a cały proces suszenia można zakończyć automatycznie. Nie ma potrzeby ochrony personelu, co znacznie poprawia skuteczność suszenia.

2. Zastosuj inteligentne elektroniczne sterowanie zaworem rozprężnym zamiast technologii termicznego zaworu rozprężnego. Jednocześnie innowacyjna elektroniczna regulacja stopnia otwarcia zaworu rozprężnego, innowacyjny algorytm kontroli zgodności Fuzzy-PID, realizacja inteligentnego sterowania stopniem otwarcia elektronicznego zaworu rozprężnego, realizacja sterowania przepływem czynnika chłodniczego, dzięki czemu realizowana jest inteligentna kontrola temperatury suszarni, i inteligentna kontrola odszraniania jest realizowana.

3. Wykorzystując technologię sprężania wtórnego wspomagania strumieniowego, zwiększa się różnicę entalpii głównej drogi cyrkulacyjnej, zwiększa się kanał zasilania powietrzem i obniża temperaturę spalin, poprawiając tym samym wytwarzanie ciepła przez jednostkę pompy ciepła, zwiększając COP wartość i spełnienie warunków niskiej temperatury. Wymagania dotyczące ogrzewania, wydajne i energooszczędne.

4. Wprowadzić innowacyjną konstrukcję poziomej cyrkulacji powietrza świeżego powietrza, powietrza powrotnego i gorącego powietrza, aby zrealizować automatyczną kontrolę kierunku wiatru, objętości powietrza i prędkości wiatru, aby zrealizować wymianę ciepła między powietrzem powrotnym a świeżym. w najlepszym stanie; jednocześnie innowacyjne powietrze suszarni Silna konwekcja i technologia wymuszonego obiegu gorącego powietrza 360 stopni, aby uniknąć martwego kąta gorącego powietrza, poprawić temperaturę i szybkość suszenia w suszarni.

Jakie są zalety linii suszenia osadów energii powietrza:

1. Węgiel, gaz i inne spalanie i suszenie mogą zawierać resztki szkodliwych substancji, a linia suszenia osadu energetycznego Youjia Xinneng Air może skutecznie zapewnić składniki odżywcze, zdrowie i ochronę środowiska.

2. Rozkład temperatury w procesie suszenia jest jednolity, wilgotność może być automatycznie kontrolowana, a gotowy produkt ma dobry kolor.

3. Proces suszenia jest bezpieczny i niezawodny, a podczas suszenia nie ma niebezpieczeństwa dla ludzi.

4, niskie zużycie energii w procesie suszenia wynosi 30% do 50% kosztu zwykłego gazu, nie wymaga wiele ręcznego monitorowania, skutecznie zmniejszając koszty operacyjne.

5. Ma dużą wszechstronność, która zmniejsza koszty inwestycji i poprawia stopień wykorzystania i efektywny stopień wykorzystania sprzętu.

Zalety linii suszenia osadów energii powietrza:

Niskie zużycie energii: Ze względu na pośrednie ogrzewanie, nie ma dużej ilości powietrza do odprowadzenia ciepła, a zewnętrzna ściana suszarki jest wyposażona w warstwę izolacyjną.

Niski koszt użytkowania: Przy dużej powierzchni gorącej w efektywnej objętości urządzenia skraca się czas przetwarzania, zmniejsza się rozmiar sprzętu, a powierzchnia budynku i przestrzeń budynku są znacznie zmniejszone.

Szeroka gama materiałów do obróbki: zarówno materiały wrażliwe na ciepło, jak i materiały do ​​obróbki w wysokiej temperaturze mogą pracować w sposób ciągły lub przerywany. Może być stosowany w wielu dziedzinach.

Brak zanieczyszczenia środowiska: użycie małej objętości powietrza do usunięcia wilgoci z materiału, pył jest bardzo mały, odparowanie rozpuszczalnika materiału jest małe, łatwe w obsłudze. Zamknięte pętle można stosować do materiałów zanieczyszczonych lub do warunków wymagających odzyskiwania rozpuszczalników.

Niskie koszty eksploatacji: rozsądna struktura i niskie koszty utrzymania.

Zalety sprzętu: Sprzęt jest kompaktowy, powierzchnia nie jest zmniejszona, współczynnik przenikania ciepła jest wysoki, a sprawność cieplna jest dobra. Jest to energooszczędny sprzęt do suszenia.

Linia suszenia osadów energii powietrza dla wielu zastosowań:

Odpowiedni do osadów farmaceutycznych, osadów elektrolitycznych, szlamów kuchennych, osadów domowych, szlamów komunalnych, szlamów rzecznych, szlamów komunalnych, szlamów przemysłowych, szlamów papierowych, szlamów drukarskich i farbiarskich, osadów z garbarni, pozostałości biologicznych bakterii fermentacyjnych i różnego rodzaju osadów i innych materiałów wysuszony.

Dlaczego osad ma być suszony?

Przed osuszeniem osadu zawartość wody jest bardzo wysoka, a wilgotność nadmiaru osadu wynosi 99,2% -99,5%. Po zbiorniku do zatężania zawartość wody w szlamie wynosi 95% -97%, a zawartość wody po filtracji ciśnieniowej wynosi około 80%. Powodem jest zmniejszenie zawartości wody i suszenie osadów. Po pierwsze, produkcja osadów ściekowych jest stosunkowo duża, objętość osadu musi być zmniejszona, aby późniejszy transport i obróbka były wygodne. Po drugie, obróbka osadów domowych odbywa się głównie na wysypiskach. Transportowany na wysypiska, zmniejszając objętość, może również zaoszczędzić miejsce na składowisko odpadów. Po trzecie, po pewnym zabiegu osad może być użyty jako nawóz i materiały budowlane. Wprowadzona przez Youjia Xinneng suszarka do szlamu z pompą ciepła wykorzystująca energię powietrza to nowy, energooszczędny i przyjazny dla środowiska produkt, który może skutecznie i skutecznie wysuszyć osad o różnych właściwościach.

Jakiego sprzętu używa się do obniżenia kosztów suszenia szlamu chemicznego?

Linia suszenia osadu energetycznego Youjia Xinneng Air jest ekonomiczna, energooszczędna i przyjazna dla środowiska. Może być szeroko stosowany w suszeniu osadu czynnego, suszeniu osadów ściekowych, suszeniu osadów petrochemicznych, suszeniu osadów papierowych, suszeniu osadów elektrolitycznych, suszeniu osadów komunalnych itp. Osad i różne materiały o wysokiej wilgotności, takie jak osady, są suszone. Linia suszenia osadów energii powietrza jest prosta i praktyczna w obsłudze, ma dobre uszczelnienie pyłoszczelne i wygodną konserwację i jest szeroko stosowana.

Linia suszenia osadu energii powietrza jest napędzana paskiem siatkowym lub płytką łańcuchową. Moc jest określana zgodnie z dzienną wydajnością. Zobacz dane techniczne dla konkretnych wymagań technicznych. Sprzęt ma około 4,5 m wysokości, a szerokość i długość zależą od potrzeb klienta. Posiada otwór wentylacyjny, wentylator chłodzący i zestaw systemu kontroli temperatury. Temperatura jest kontrolowana automatycznie. Strefa temperaturowa i linia są od siebie niezależne, co jest wygodne przy konserwacji. Część grzewcza i część transmisyjna są oddzielone osobno.

Struktura linii suszenia osadu energii powietrza wykorzystuje transmisję z siatki lub płyty łańcuchowej, a moc jest określana zgodnie z dzienną wydajnością. Zobacz dane techniczne dla konkretnych wymagań technicznych. Sprzęt ma około 4,5 m wysokości, a szerokość i długość zależą od potrzeb klienta. Posiada otwór wentylacyjny, wentylator chłodzący i zestaw systemu kontroli temperatury. Temperatura jest kontrolowana automatycznie. Strefa temperaturowa i linia są od siebie niezależne, co jest wygodne przy konserwacji. Część grzewcza i część transmisyjna są oddzielone osobno.

Szczegóły kontaktu
Ote New Energy Technology ( Shandong ) Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Sun

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)